HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy do naszego wewnętrznego Działu Finansowo-Księgowego kandydata na stanowisko

Programista - Analityk biznesowy

Obowiązki:

  • Programista – Analityk biznesowy Miejsce pracy: Warszawa Osoba ta będzie odpowiedzialna za: • Rozwój i utrzymanie systemów informatycznych używanych w firmie • Analizę wymagań biznesowych • Optymalizację rozwiązań informatycznych • Kontrolę poprawności działania tworzonego oprogramowania

Wymagania:

  • Wymagania: • Znajomość co najmniej dwóch języków programowania • Znajomość bazy danych (SQL) • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu • Umiejętność szybkiego uczenia się • Ukierunkowanie na kreatywne rozwiązywanie problemów • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Oferujemy: • Możliwość udziału w ciekawych projektach IT • Dużą samodzielność, możliwość realizowania własnych pomysłów • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie zatrudniającej zaangażowany zespół